NATURALNE METODY SAMOREGULACJI ™

NATURALNE METODY  SAMOREGULACJI ™ 

Aby poprawić swój nastrój, dodać ciału energii, nie potrzebujesz zewnętrznej chemii, wystarczy, że poznasz proste sposoby naturalnej samoregulacji.

Jest to kompilacja różnych  technik pracy z ciałem i umysłem, służących poprawie zdrowia i samopoczucia. Zawierających elementy  Świadomego Oddechu™ (różne technik oddechowe), Specjalistycznych Ćwiczeń  w tym Ćwiczeń TRE®,  Technik Medytacyjnych, Relaksacyjnych, Uważności, Wizualizacji, Gruntowania, Elemetów Kinezjologii Stosowanej. Naturalne Metody Samoregulacji™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Odziaływując na ciało, oddziaływujemy na umysł i odwrotnie, odziaływując na umysł oddziaływujemy na ciało. Efekt akcji, czyli zastosowania odpowiedniej techniki, metody, powoduje reakcje na podłożu psychologicznym, fizjologicznym, biochemicznym, neurologicznym i autonomicznym. 
Nasz organizm jest tak skonstruowany, że wszystko jest ze sobą powiązane i wzajemnie od siebie zależy. 

Abyś mogła/mógł  wyciszyć i uspokoić swój umysł, zmniejszyć napięcie mięśniowe osiągając stan relaksu, potrzebujesz skutecznych naturalnych metod  a nie  tabletki. Po to aby szybciej zasnąć i lepiej spać, po to aby  lepiej się czuć. 
Wystarczy, że poznasz te proste techniki i metody, aby osiągnąć stan, którego na daną chwilę potrzebujesz. Być może potrzebujesz spokoju i wyciszenia, być może chcesz się pozbyć bólu, lęku, rozdrażnienia, frustracji… a być może potrzebujesz energii do działania by opuścił  Cię stan depresyjny. Poznaj zatem te techniki i zacznij je praktykować.

Możesz potraktować te umiejętności jako swój  zasób, na każdą chwilę swojego życia, w której będziesz go potrzebować. Ale możesz również potraktować ten zasób jako możliwość swojego rozwoju, dającego wgląd w różne procesy, którymi będziesz mogła/mógł pokierować.

Comments are closed

  • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl