Pomimo tego, że metody przez nas używane należą do metod naturalnych w systemach  TRE® i BBTRS®
istnieją przeciwwskazania i są to:

ciąża, połóg, jaskra, padaczka, ostre stany zapalne i pourazowe, ciężkie choroby serca, schizofrenia, zaburzenia psychotyczne.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami, abyśmy mogli skonsultować i wybrać metodę i formę (warsztatową czy indywidualną) aby była dla Ciebie najkorzystniejsza. 

Pamiętaj, że warsztaty nie są psychoterapią.
Warsztaty skierowane są na zapoznanie się z metodami poprzez teorię i doświadczenie metod i technik w procesie pracy grupowej.

Zatem jeśli zdecydujesz się na pracę indywidualną, to zapraszamy Ciebie do naszej pracowni, gdzie w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu będziemy mogli wspólnie porozmawiać i wytyczyć kierunek naszej dalszej wspólnej pracy.
Zapoznaj się z regulaminem spotkań indywidualnych.

 Metody TRE® i BBTRS® nie są skomplikowane i trudne, ale czasami zachodzące w nich procesy są bardzo głębokie i potrzebują odpowiedniego wsparcia. Takie wsparcie może dać tylko osoba z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Zatem zalecamy  korzystanie z metod tylko po wprowadzeniu do nich przez osobę uprawnioną – ZAWSZE O TO PYTAJ!
http://traumaprevention.com/tre-provider-list
https://www.biodynamicbreath.com/bbtrs-sessions/practitioners/

„Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia w pracy tymi metodami, mądrość ciała budzi w nas  cały czas zachwyt, zaciekawienie, szacunek ale również i pokorę” – Krzysztof i Wiola

                                                                                           

Close Menu
×

Koszyk