Przeciwwskazania

Przeciwwskazania metoda TRE® i BBTRS®

Pomimo tego, że metody przez nas używane należą do metod naturalnych w systemach TRE® i BBTRS®  istnieją przeciwwskazania i są to:  ciąża, połóg, jaskra, padaczka, ostre stany zapalne i pourazowe, ciężkie choroby serca, schizofrenia, zaburzenia psychotyczne.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami, abyśmy mogli skonsultować i wybrać metodę i formę (warsztatową czy indywidualną) aby była dla Ciebie najkorzystniejsza. 

Pamiętaj, że warsztaty nie są psychoterapią.
Warsztaty skierowane są na zapoznanie się z metodami poprzez teorię i doświadczenie metod i technik w procesie pracy grupowej.

Zatem jeśli zdecydujesz się na pracę indywidualną, to zapraszamy Ciebie do naszej pracowni, gdzie w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu będziemy mogli wspólnie porozmawiać i wytyczyć kierunek naszej dalszej wspólnej pracy.
Zapoznaj się z regulaminem spotkań indywidualnych.

 Metody TRE® i BBTRS® nie są skomplikowane i trudne, ale czasami zachodzące w nich procesy są bardzo głębokie i potrzebują odpowiedniego wsparcia. Takie wsparcie może dać tylko osoba z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Zatem zalecamy  korzystanie z metod tylko po wprowadzeniu do nich przez osobę uprawnioną – ZAWSZE O TO PYTAJ!

“Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia w pracy tymi metodami, mądrość ciała budzi w nas  cały czas zachwyt, zaciekawienie, szacunek ale również i pokorę” – Krzysztof i Wiola


Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie oddechowym w komorze normobarycznej

Pomimo, że tlenoterapia w komorze normobarycznej jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym istnieją przeciwwskazania i są to: klaustrofobia, rozrusznik serca, ciąża, niektóre choroby płuc, krwotok, ostre choroby uszu i zatok, zapalenie nerwu wzrokowego, gorączka.                                                                       

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top