SAMOROZWÓJ / SAMOŚWIADOMOŚĆ

Chcesz jeszcze lepiej realizować swoje role? Chcesz być bardziej efektywny w swoich pasjach lub po prostu w rolach, które pełnisz?

Samorozwój i samoświadomość na pewno Ci w tym pomogą!

 

  • Co to jest samorozwój i samoświadomość?

Samorozwój to praca nad sobą, która prowadzi do pogłębiania samoświadomości.

W naszym życiu nie chodzi tylko o to, by pracować, rozmnażać się, spać, jeść i konsumować dobra świata. Aby w pełni realizować rolę człowieczeństwa potrzebujemy nieustannie rozszerzać swoją świadomość.

Niekiedy, aby doszło do samorozwoju potrzebny jest punkt zwrotny, może nim być np. doświadczanie kryzysu w życiu. Pomimo cierpienia, którego w nim doświadczamy odnajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Szukamy, doświadczamy, uczymy się nowych rzeczy, wyciągamy wnioski i nauki, poznajemy nowych i ciekawych ludzi. To część samorozwoju. Dzięki podnoszeniu swojej świadomości stajemy się lepsi.

Samorozwój to nie tylko dążenie do rozwoju zawodowego czy psychicznego, ale też (może nawet przede wszystkim) do rozwoju wewnętrznego. To on ma nauczyć nas nie tylko osiągania celów, ale też umiejętności pogodzenia się z tym, że popełniamy błędy czy podejmujemy nie zawsze trafne decyzje.

  • Jak pracować nad samorozwojem i samoświadomością?

Jeden ze sposobów to praca z ciałem i umysłem. To, czego możesz doświadczyć przy świadomej pracy z ciałem, bez względu na to, co robisz, czym się zajmujesz i jaką masz pasję, to spotkanie siebie i bycie ze sobą w harmonii i spokoju.

Tylko praca nad sobą pozwoli na przystosowanie się do tempa dzisiejszych czasów i wszystkich bodźców, jakie na nas oddziałują.

Mając świadomość, cały czas budujesz swoje zasoby i dostrzegasz rzeczy do tej pory niezauważalne.

Daje Ci to przestrzeń, spokój i wiele radości, którą dzielisz się z innymi.

  • Jak mogę Ci pomóc pracować nad samorozwojem i samoświadomością?

Pracując nad swoim samorozwojem pracujesz tym samym nad swoją wewnętrzną mocą. Aby na bieżąco ją w sobie wzmacniać proponuję Ci skorzystanie ze sprawdzonych metod, które Ci w tym pomogą.

  • Jakie metody stosuję w pracy nad samorozwojem i samoświadomością?

Szczególnie efektywne w takiej pracy będą:

Jeśli jesteś zainteresowany którąkolwiek z tych metod lub chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej, skontaktuj się ze mną. Zacznij pracę nad samorozwojem i osiągaj wyznaczone cele!

 

 

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top