Trening Antystresowy NMS

26-28 października 2018
Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce

Na ten trening  zapraszamy  osoby, które potrzebują tzw. Restartu, ale też takie, które  są zainteresowane samorozwojem i nauką skutecznych – naturalnych technik redukowania stresu, napięcia w ciele ale też poznaniem technik uwalniania trudnych uczuć i emocji.

„Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej” – A. Lowen

Jest to dość intensywny trening (14 godzin zajęć), przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, wiedzę i nowe umiejętności  oraz integrację. 

Trening prowadzony jest  przez doświadczonego  praktyka Krzysztofa Wadelskiego, który w jasny i przejrzysty sposób przeprowadzi każdego uczestnika warsztatu przez ścieżkę NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™

Na tym warsztacie uczestnicy doświadczą uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu oraz elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®, uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®, tańca, pracy z głosem, masaży, automasaży, ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena, różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho, elementów kinezjologii, wizualizacji i relaksacji. 

NMS™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego(AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN). 

Motto Krzysztofa: „Naucz się i stosuj NMS™” 

Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań życiowych, uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np. złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Krzysztof cytuje: „Trening czyni mistrza” i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem
„To naprawdę  działa!”
– zapoznaj z opiniami
 https://uwolnijcialo.pl/wasze-opinie/

Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne…) 
Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa. 
Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest odcięcie  poprzez zamrożenie, wstrzymywania oddechu i hamowania wydechu.

Najlepiej obejrzyj ten krótki film: https://uwolnijcialo.pl/artykuly/jak-radzic-sobie-ze-stresem/
Podczas uruchamiania tych mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad, zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności w tym seksualności…

Zanim zdecydujesz się na  ten świetny trening zapoznaj się z przeciwwskazaniami 
https://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/ 

DATA: 26-28.10.2018 (do piątku do niedzieli)
ROZPOCZĘCIE: 26.10.2018 o godz. 18 (piątek)
ZAKOŃCZENIE: 28.10.2018 o godz. 14  (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina

CENA WARSZTATU:
890 zł 
790 zł dla osób powtarzających trening i nasze wyjazdowe warsztaty oraz dla par.
Cena za 1 osobę
CENA OBEJMUJE:
2 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacje) podczas pobytu, ciasto domowego wypieku, napoje, kawa, herbata, napoje, uczestnictwo w warsztacie, materiały dydaktyczne, ognisko.


Regulamin Warsztatów weekendowych

 1. Konieczna rejestracja poprzez formularz w zakładce ZAPISY lub mailowo na adres marketing@uwolnijcialo.pl z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu
 2. Zapoznanie się z przeciwwskazaniami https://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/
 3. Wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości:
  200,00 zł – weekend
  Kwota opłaty rezerwacyjnej jest zaliczana na poczet zapłaty.
  Tytuł wpłaty: Weekend, Termin, imię i nazwisko uczestnika na Konto 71 2490 0005 0000 4530 6870 9627
 1. Osoby towarzyszące ponoszą 100% kosztów uczestnictwa.
 2. Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji powyżej 21 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 100%.
 3. Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji w okresie od 14 dni do 21 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 50%.
 4. Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji w terminie poniżej 14 dni przed terminem warsztatu nie podlega zwrotowi.
 5. Po otrzymaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej przesyłamy potwierdzenie rezerwacji miejsca.
 6. Trening jest dla osób dorosłych.
 7. Możliwość wzięcia udziału osoby niepełnoletniej od 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w przypadku małej ilości zgłoszeń lub zdarzeń losowych.
 9. W przypadku odwołania warsztatu wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zwrócone na konto wpłacającego w ciągu 72 godzin.

 

Comments are closed

 • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl