Weekendowy trening antystresowy NMS™

Zrelaksuj się i poczuj moc pracy z ciałem

 

Nasz weekendowy trening antystresowy NMS™ to świetna okazja do tego, aby doświadczyć bliskości ze swoim ciałem poprzez  intensywną pracę z oddechem, medytację, TRE®, pracę z głosem i innymi metodami. Poczujesz wewnętrzny spokój i balans, a techniki, których się nauczysz pomogą Ci w sposób naturalny zniwelować skutki stresu i napięć.

 

Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje

 

 

Dla kogo jest ten trening?

 

Ten trening weekendowy jest przeznaczony dla osób potrzebujących odpoczynku, relaksu i naładowania się pozytywną energią.

Jeśli odczuwasz skutki stresu zawodowego i życia codziennego, jesteś przytłoczona/przytłoczony codziennymi sprawami, czujesz przemęczenie, a być może nawet dotyczy Cię przewlekły stres ważne jest, aby wspierać siebie i swoje ciało w procesie uwalniania bólu i rozładowywania napięć.

Jeśli zależy Ci na profilaktyce i holistycznym podejściu do zdrowia, chcesz nauczyć się naturalnych metod samoregulacji ten trening jest dla Ciebie! Dzięki pracy z ciałem zyskasz świadomość wysyłanych przez niego sygnałów i wesprzesz je w naturalnych procesach uwalniania napięć i bólu.  Poprawisz tym samym swoje samopoczucie, uwolnisz się od nadmiaru myśli i zmartwień, zredukujesz odczuwany stres, wyciszysz się zyskując jednocześnie przypływ pozytywnej energii i napęd do działania.

 

Zobacz, co na Ciebie czeka

 

Czeka na Ciebie aż 14 godzin intensywnych zajęć, podczas których poznasz Naturalne Metody Samoregulacji™.

Wsłuchasz się we własne ciało za pomocą:

 ✅  metody TRE®, podczas której uwolnisz nagromadzone napięcia i ból poprzez wprowadzenie ciała w neurogeniczne drżenia

 ✅  tańca spontanicznego, który wypływa z potrzeb Twojego ciała dając sobie tym samym przyzwolenie na ekspresję bez udziału intelektu i oceniania

 ✅  medytacji aktywnych i medytacji uważności uwalniając się tym samym od natłoku myśli

 ✅  pracy ze świadomym oddechem. Skorzystasz z metody dr Butejki oraz metody oddechu biodynamicznego BBTRS®, dzięki którym dotrzesz do uczuć i emocji, do których być może wcale nie masz dostępu, a które nie pozwalają Ci na bycie w tu i teraz. Dowiesz się także informacji o fizjologii oddychania i prawidłowym oddechu podczas wykładu

 ✅  relaksacji, dzięki którym poczujesz wewnętrzny balans i spokój

 ✅  masaży i automasaży, które wpłyną na poprawę Twojej kondycji psychofizycznej i pozwolą zintegrować zaistniałe procesy

 ✅  i wielu innych technik, które łączymy tak, abyś z tego wyjazdu wróciła/wrócił z nową energią, ale także narzędziami do pracy na co dzień, by cieszyć się równowagą emocjonalną i fizyczną

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN WYJAZDU

 

Piątek

godz. 17.00 – Zakwaterowanie

godz. 18.00 – Kolacja

godz. 19.30 – Zajęcia

Sobota

godz. 7.30 – Poranna medytacja

godz. 9.00 – Śniadanie

godz. 10.30 – 13.30 – Zajęcia

godz. 14.00 – Obiad

godz. 16.00 – 18.30 – Zajęcia

godz. 19.00 – Kolacja

godz. 20.30 – Zajęcia / Ognisko

Niedziela 

godz. 7.30 – Poranna medytacja

godz. 9.00 – Śniadanie

godz. 10.30 – 13.30 – Zajęcia

godz. 14.00 – Obiad

        godz. 15.00 – Wykwaterowanie            

 

 ✅ BLISKOŚĆ NATURY 🌳 ✅ WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE✅ CODZIENNA PORANNA MEDYTACJA ✅ ĆWICZENIA TRE®
✅ PRACA ZE ŚWIADOMYM ODDECHEM ✅ ODDECH BIODYNAMICZNY BBTRS® ✅ TECHNIKI Z UWAŻNOŚCI ✅ METODA BUTEJKI ✅ ELEMENTY KINEZJOLOGII STOSOWANEJ ✅ MASAŻE I AUTOMASAŻE ✅ TANIEC  SPONTANICZNY ✅ PRACA Z GŁOSEM ✅ ĆWICZENIA BIOENERGETYCZNE A. LOWENA ✅ RELAKSACJA ✅ TRENING AUTOGENNY SCHULTZA, JACOBSONA, MALTZA ✅WYKŁADY O STRESIE I PREZENTACJE
✅ OGNISKO🔥

 

BLISKOŚĆ NATURY

 

Doświadczysz integracji na poziomie ciała i umysłu w przepięknym Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka. To malownicze miejsce z dala od miejskiego zgiełku przyciąga bujną przyrodą i pozwala poczuć prawdziwy spokój. Będziemy mieszkać w sercu Parku, w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W ośrodku zajmiemy pokoje 2-osobowe (z łazienką i TV) lub 1-osobowe* (z łazienką i TV). Będziemy jeść zdrowe, wegetariańskie jedzenie: 3 posiłki każdego dnia oraz stały dostęp do przekąsek i napojów. Ośrodek oferuje teren rekreacyjny: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci.

aktywne-wakacje-galeria-puszcza-zielonka-pracownia-uwolnij-cialo-krzysztof-wadelski-3


Dowiedz się więcej o PARKU KRAJOBRAZOWYM PUSZCZA ZIELONKA
Folder PARK KRAJOBRAZOWY PUSZCZA ZIELONKA Folder
 Przewodnik PARK KRAJOBRAZOWY PUSZCZA ZIELONKA Przewodnik

 

 

 

O prowadzącym

trening-antystresowy-nms-krzysztof-wadelski

Krzysztof  Wadelski

to doświadczony terapeuta, instruktor i trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania stresem, warsztatach pracy z ciałem oraz w holistycznej pracy z klientami potrzebującymi wsparcia w obszarze traumy, uzależnień, depresji, nerwicy. Krzysztof towarzyszy osobom na różnych etapach życia a także wspiera w procesach rozwoju osobistego.

Krzysztof jest trenerem TRE® (Certified Practitioner of TRE® Level I & Level II), terapeutą oddechu (certyfikowany praktyk BioDynamic Breath&Trauma Release System®), posiada akredytację: AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków) jako Holistic Health Practitioner oraz akredytację Buteyko Clinic International jako certyfikowany instruktor metody Butejki.

Krzysztof uczestniczył w pierwszych projektach w Polsce stosując metodę TRE® w pracy z chorymi na SM, NTM i pacjentami onkologicznymi.

Jego mottem są trzy słowa: Wszystko jest możliwe. Uwielbia czas wolny spędzać na łonie natury.

 

 

Zobacz niektóre opinie uczestników poprzednich edycji

Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny i chyba tym razem też musiało tak być. Akurat miałam wolny weekend i chciałam gdzieś wyjechać. No to może spotkanie z TRE w Puszczy Zielonce. Od kilku tygodni uczęszczam na indywidualne sesje i ogromną ciekawością, niby przypadkiem pojechałam na te warsztaty. I nie żałuję!!!
Atmosfera cudowna, wręcz rodzinna. Wszyscy się otwierają jakby ktoś wreszcie odnalazł zagubione klucze i uwolnił uwięzione wnętrza. Medytacje, taniec, różnorodne ćwiczenia oddechowe i TRE. Doznania, których się nie zapomina, które wpływają na życie człowieka i motywują do dalszej pracy nad sobą Tyle się działo w tak krótkim czasie. Nie chcieliśmy wracać do domu.
Polecam. Na prawdę warto. Zaufajcie intuicji jeśli podpowiada Wam takie spotkania

Hania, 13 grudzień 2016

 

Udział w warsztatach pomógł mi skontaktować się ze sobą i zidentyfikować swoje obecne „współrzędne” (tj. co czuję, co mnie blokuje) oraz osadzić się w sobie – wyjść ze stanu rozproszenia, złagodnieć, uspokoić się. Ćwiczenia „wstępne „ujawniają i dają do namysłu jak bardzo jesteśmy poblokowani w swobodnym wyrażaniu się. Prowadzący wspaniali. Dziękuję za wspólne doświadczenie 😉

Olga 13.09.2016

 

Jeszcze raz dziękuję za wszystko co wydarzyło się na warsztatach [… ] Wtedy postanowiłem zrobić coś tylko dla siebie i okazało się że w najbliższy weekend jest warsztat TRE. Pojechałem. Efekt? Poczułem jak po kolei zaczynają puszczać napięcia w ciele. Stawy biodrowe puściły, przestałem zaciskać szczękę. Nawet kamień w brzuchu zniknął. Niesamowite uczucie móc nie odczuwać bólu, móc się totalnie rozluźnić. Mój oddech się pogłębił, uspokoił. Kolory świata nabrały soczystości i jasności.
Mówią, że oczy mi się zaświeciły. Mam chęć do działania. To swego rodzaju cud, na który zbyt długo nie chciałem pozwolić. Bardzo dużo wydarzyło się też u mnie w sferach nie fizycznych. Mój samokrytyk wyraźnie ucichł, obraz w lustrze przestał być niemiły, destrukcyjne myśli potrafię trzymać na wodzy. Jeszcze więcej wydarzyło się w sferze duchowej, na miejscu i już po powrocie do domu, ale to pozostawię dla siebie 🙂 Super jest to, że metoda jest bardzo prosta, dostępna każdemu, a przy tym tak skuteczna.
Dziękuję Wiolu i Krzysztofie
Dziękuję Sobie

Sławek

 

WAŻNE INFORMACJE

Zanim zdecydujesz się na ten trening zapoznaj się z przeciwwskazaniami

https://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/

DATA: 05-07.04.2019 (do piątku do niedzieli)
ROZPOCZĘCIE: 05.04.2019 o godz. 18 (piątek)
ZAKOŃCZENIE: 07.04.2019 o godz. 14  (niedziela)\

MIEJSCE: Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina

CENA WARSZTATU:
890 zł
790 zł – Promocja – dla osób powtarzających trening i nasze wyjazdowe warsztaty oraz dla par.
Cena za 1 osobę

CENA OBEJMUJE:
2 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami (możliwość pokoju 1-osobowego  , pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacje) podczas pobytu, ciasto domowego wypieku, napoje, kawa, herbata, napoje, uczestnictwo w warsztacie, materiały dydaktyczne, ognisko.
* możliwość pokoju 1-osobowego za dodatkową opłatą

 

Dostępne są dwie opcje płatności i zapisów:

KUP TERAZ – opłata całości poprzez sklep https://www.uwolnijcialo.pl/sklep  a następnie zapis pod adresem https://www.uwolnijcialo.pl/zapisy z podaniem KODU z zakupionego VOUCHERA

lub

dokonanie zapisu pod adresem https://www.uwolnijcialo.pl/zapisy i wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 300,00 złotych w terminie 3 dni od daty zapisu  i uregulowanie reszty kwoty na dwa tygodnie przed terminem treningu 

 

Terminy warsztatów

  • 5 kwietnia 2019 7 kwietnia 2019, Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
  • 25 października 2019 27 października 2019, Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny w Puszczy Zielonce