Trening Antystresowy NMS™

1-3 marca  2019 Dołącz do stresoodpornych!

Intensywna praca pod presją daje Ci w kość? Potrzebujesz restartu? Czujesz, że jeśli w tej chwili nie zatrzymasz się na chwilę i czegoś nie zmienisz, to wybuchniesz? A może interesuje Cię samorozwój, nauka naturalnych i skutecznych technik redukowania stresu, napięcia w ciele i poznanie technik uwalniania trudnych uczuć i emocji?

Ten Trening jest właśnie dla Ciebie. Zobacz, za co docenili go inni.

Co możesz zyskać?

Natychmiastowe poprawienie samopoczucia, uwolnienie od namiaru myśli i zmartwień, zredukowanie uczucia stresu, wyciszenie i jednocześnie poczucie nowej pozytywnej energii, poznanie Naturalnych Metod Samoregulacji™

 ✅ BLISKOŚĆ NATURY 🌳 ✅ WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE✅ CODZIENNA PORANNA MEDYTACJA ✅ ĆWICZENIA TRE®
✅ PRACA ZE ŚWIADOMYM ODDECHEM ✅ ODDECH BIODYNAMICZNY BBTRS® ✅ TECHNIKI Z UWAŻNOŚCI ✅ METODA BUTEJKI ✅ ELEMENTY KINEZJOLOGII STOSOWANEJ ✅ MASAŻE I AUTOMASAŻE ✅ TANIEC  SPONTANICZNY ✅ PRACA Z GŁOSEM ✅ ĆWICZENIA BIOENERGETYCZNE A. LOWENA ✅ RELAKSACJA ✅ TRENING AUTOGENNY SCHULTZA, JACOBSONA, MALTZA ✅WYKŁADY O STRESIE I PREZENTACJE
✅ OGNISKO🔥

 Wyposażymy Cię w narzędzia do samodzielnego radzenia sobie z trudnymi emocjami i napięciami kumulującymi się w Twoim ciele. Weekendowy Trening Antystresowy otworzy przed Tobą drzwi, które dotąd wydawały się być zamknięte – każdy nowy czynnik stresogenny w przyszłości  będzie dla Ciebie nie barierą nie do przeskoczenia, ale uczuciem, z którym już wiesz, jak pracować, żeby sobie z nim poradzić.

To bardzo intensywny trening – 14 godzin praktycznych zajęć. Zakończysz go z nowymi doświadczeniami nabytymi podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, z nową wiedzą i umiejętnościami, ale także z nowymi znajomościami – kto wie, może poznasz tu nowych przyjaciół na całe życie?

ZOBACZ, CO NA CIEBIE CZEKA

BLISKOŚĆ NATURY

Spotykamy się w przepięknym Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka położonym w województwie wielkopolskim niedaleko Poznania. Z dala od zgiełku miasta w otulinie leśnej, dysponującej trasami pieszymi, rowerowymi oraz szlakami kajakowymi.

Dowiedz się więcej o PARKU KRAJOBRAZOWYM PUSZCZA ZIELONKA
Folder PARK KRAJOBRAZOWY PUSZCZA ZIELONKA Folder
 Przewodnik PARK KRAJOBRAZOWY PUSZCZA ZIELONKA Przewodnik

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w sercu Parku, w miejscowości Zielonka w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Na terenie Ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów. W pobliżu stajnia z możliwością jazdy konnej. W odległości 100 m od Ośrodka piękne Arboretum Leśne (ogród botaniczny) oraz teren rekreacyjny, boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci. Na terenie ośrodka Wi-Fi. Obiekt jest monitorowany, parking bezpłatny. Pokoje 2-osobowe (z łazienką i TV) lub 1-osobowe* (z łazienką i TV).
 

Zobacz poniższą galerię Ośrodka i jego okolic

zielonka (21)
zielonka (19)
zielonka (17)
zielonka (12)
zielonka (7)
zielonka (1)

WYŻYWIENIE


Wyżywienie wegetariańskie: śniadanie, obiad
(zupa + 2 danie + napój ), kolacja, serwis kawowo- herbaciany.

PLAN ZAJĘCIOWY

Piątek

godz. 17.00 – Zakwaterowanie

godz. 18.00 – Kolacja

godz. 19.30 – Zajęcia

Sobota

godz. 7.30 – Poranna medytacja

godz. 9.00 – Śniadanie

godz. 10.30 – 13.30 – Zajęcia

godz. 14.00 – Obiad

godz. 16.00 – 18.30 – Zajęcia

godz. 19.00 – Kolacja

godz. 20.30 – Zajęcia / Ognisko

Niedziela 

godz. 7.30 – Poranna medytacja

godz. 9.00 – Śniadanie

godz. 10.30 – 13.30 – Zajęcia

godz. 14.00 – Obiad

godz. 15.00 – Wykwaterowanie

Zanim zdecydujesz się na  ten świetny trening zapoznaj się z przeciwwskazaniami
http://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/

 PROWADZĄCY TRENING

KRZYSZTOF WADELSKI

Krzysztof Wadelski to doświadczony terapeuta, instruktor i trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania stresem oraz warsztatach pracy z ciałem.

Krzysztof jest trenerem TRE® (Certified Practitioner of TRE® Level I & Level II), terapeutą oddechu (certyfikowany praktyk BioDynamic Breath&Trauma Release System®), posiada akredytację: AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków) jako Holistic Health Practitioner, Buteyko Clinic International jako certyfikowany instruktor metody Butejki

Prowadzi swoją prywatną praktykę pracy z klientem/pacjentem w Pracowni Psychosomatycznej Uwolnij Ciało w Poznaniu, wspomagając leczenie chorób i zaburzeń m.in. o podłożu psychosomatycznym.

Krzysztof uczestniczył w pierwszych projektach w Polsce stosując metodę TRE® w pracy z chorymi na SM, NTM i pacjentami onkologicznymi. Współpracuje z rodzinnymi domami dziecka, prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą oraz ich opiekunami.

Jego mottem są trzy słowa “Wszystko jest możliwe”. Uwielbia czas wolny spędzać na łonie natury.

Zanim zdecydujesz się na  ten świetny trening zapoznaj się z przeciwwskazaniami
http://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/

DATA: 01-03.03.2019 (do piątku do niedzieli)
ROZPOCZĘCIE: 01.03.2019 o godz. 18 (piątek)
ZAKOŃCZENIE: 03.03.2019 o godz. 14  (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina

CENA WARSZTATU:
890 zł
790 zł – Promocja – dla osób powtarzających trening i nasze wyjazdowe warsztaty oraz dla par.
Cena za 1 osobę

CENA OBEJMUJE:
2 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami (możliwość pokoju 1-osobowego  , pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacje) podczas pobytu, ciasto domowego wypieku, napoje, kawa, herbata, napoje, uczestnictwo w warsztacie, materiały dydaktyczne, ognisko.
* możliwość pokoju 1-osobowego za dodatkową opłatą

Dostępne są dwie opcje płatności i zapisów:

KUP TERAZ – opłata całości poprzez sklep https://www.uwolnijcialo.pl/sklep  a następnie zapis pod adresem https://www.uwolnijcialo.pl/zapisy z podaniem KODU z zakupionego VOUCHERA

lub

dokonanie zapisu pod adresem https://www.uwolnijcialo.pl/zapisy i wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 300,00 złotych w terminie 3 dni od daty zapisu  i uregulowanie reszty kwoty na dwa tygodnie przed terminem treningu (15.02.2019)

Regulamin Warsztatów weekendowych

 1. Konieczne jest zgłoszenie poprzez powyższy formularz klikając na baner “ZAPISY”  lub e-mailowo na adres marketing@uwolnijcialo.pl z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail
 2. Zapoznanie się z przeciwwskazaniami http://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/
 3. Wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości:
  300,00 zł – weekend lub opłacenie całej kwoty poprzez SKLEP
 4. Kwota opłaty rezerwacyjnej jest zaliczana na poczet zapłaty.
 5. Całkowita zapłata powinna być uiszczona na dwa tygodnie przed terminem warsztatu.
  Tytuł wpłaty: Weekend, Termin, imię i nazwisko uczestnika na Konto 71 2490 0005 0000 4530 6870 9627
 1. Osoby towarzyszące ponoszą 70% kosztów uczestnictwa.
 2. Po otrzymaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej/całości kwoty opłaconej poprzez SKLEP, przesyłamy zwrotnie potwierdzenie rezerwacji miejsca w warsztacie.
 3. Opłata rezerwacyjna/Opłata całości poprzez SKLEP w razie odstąpienia od rezerwacji powyżej 21 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 100%.
 4. Opłata rezerwacyjna/Opłata całości poprzez SKLEP w razie odstąpienia od rezerwacji w okresie od 14 dni do 21 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 50%.
 5. Opłata rezerwacyjna/Opłata całości poprzez SKLEP w razie odstąpienia od rezerwacji w terminie poniżej 14 dni przed terminem warsztatu nie podlega zwrotowi.
 6. Trening jest dla osób dorosłych.
 7. Możliwość wzięcia udziału osoby niepełnoletniej od 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna.
 8. W przypadku organizowanych jakichkolwiek promocji, promocje nie łączą się.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w przypadku małej ilości zgłoszeń lub zdarzeń losowych.
 10. W przypadku odwołania warsztatu wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zwrócone na konto wpłacającego w ciągu 72 godzin.

 

Comments are closed.

 • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl