Joga regeneracyjna

Zajęcia Joga Regeneracyjna

Joga regeneracyjna to praktyka świadomego relaksu i rozluźnienia. Jest terapeutyczną formą jogi,  której trzeba się nauczyć aby poczuć moc jej działania. Dzisiejsze wyzwania dnia codziennego w pracy w domu wymagają od nas wiele a czasami zbyt wiele. Nasz organizm jest wielokrotnie przeciążany i następuje stan chronicznego zmęczenia. Odpowiedzią na odzyskanie sił, chęci robienia rzeczy, które kiedyś sprawiały nam przyjemność, może być joga regeneracyjna, prowadzona właśnie przez Renatę.

Nie tylko doświadczoną instruktorkę ale osobę ciepłą, wyrozumiałą z dużym poczuciem humoru, posiadającą wiedzę,  mającą coś w sobie takiego, że się chce doświadczać najróżniejszych form rozluźniania ciała i umysłu. Podczas jogi regeneracyjnej wykorzystujemy różne pomoce typu poduszki, wałki, paski, koce, krzesła, podpierając nasze ciało w taki sposób aby nasze mięsnie były odciążone.

Im bardziej nauczysz się relaksować ciało i umysł tym bardziej zregenerujesz organizm.

O tym, że przeciążony organizm, odkładany stres w ciele osłabia naszą odporność i może prowadzić do wielu dolegliwości z chorobami włącznie mówić chyba już nie musimy mówić.
Zadbaj o siebie, naucz się słuchać swojego ciała, decydując się na taką bez wysiłkową formę jogi aby doświadczyć regeneracji.

Więcej o Renacie:

Renata jest instruktorem jogi, instruktorem rekreacji ruchowej, profesjonalnym masażystą masażu klasycznego i Shiatsu. Posiada uprawnienia do pracy z seniorami w oparciu o atrakcyjne formy aktywizacji intelektualnej, społecznej i artystycznej.

Swoją przygodę z jogą zaczęła ponad 16 lat temu, kiedy to jako pracownik firmy informatycznej zaczęła praktykować w Centrum Jogi Harmonia pod okiem Ani Rykowskiej–Grzywnej. Była to długa i ciężka praca zarówno ze swoim ciałem, jak i umysłem. Renata polubiła ciszę i spokój. Teraz jeszcze bardziej cieszy się z każdego dnia i mocniej docenia radość i uśmiech wokół siebie.

Zapraszamy Ciebie na zajęcia jogi regeneracyjnej.

Kiedy: 
– pierwszy czwartek miesiąca godz. 9.30 – 11.00
– trzeci poniedziałek miesiąca godz. 19.00 – 20.30

Zajęcia bez ograniczeń wiekowych oraz stopnia zaawansowania.

MIEJSCE:
Pracownia Psychosomatyczna Uwolnij Ciało®  ul. Nehringa 6/6

Zajęcia jednorazowe 50 zł

UWAGA!
Warunkiem uczestnictwa na zajęciach jest dokonanie zapisu przez: https://uwolnijcialo.pl/umow-wizyte/  lub powiadomienie o swojej obecności przez sms(tel. 609 233 908 – Renata) na 1 dzień przed terminem.  

Zajęcia odbywają się przy obecności minimum 4 osób, max 8 osób (dlatego prosimy o zgłoszenie :))

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top