NATURALNE LECZENIE DEPRESJI

Czujesz się smutny? Nic Cię już nie cieszy? Czujesz przygnębienie lub masz poczucie bezsilności? Nie masz sił i nic Ci się nie chce? Masz problemy ze snem? Ciężko Ci się skoncentrować i czujesz, że coś jest nie tak?

To może być depresja.

  • Co to jest depresja?

Depresja to zaburzenia aktywności i nastroju (w tym m.in. te wymienione wyżej). Trwają one długi czas, przynajmniej przez 2 tygodnie. Ogromny ładunek emocjonalny – zazwyczaj silnie negatywny – jaki ze sobą niosą takie objawy, prowadzi do stopniowej utraty umiejętności codziennego funkcjonowania. Występujące u chorych objawy somatyczne często przekładają się również na różnego rodzaju objawy fizyczne, jeszcze bardziej utrudniające wykonywanie najprostszych czynności.

Mówi się, że depresja jest chorobą o podłożu biochemicznym. Ale czy tak właśnie jest?

Zachorować może na nią każdy – ludzie młodzi, dzieci, nastolatkowie, dorośli i ludzie starsi. Szacuje się, że depresja jest obecnie na czwartym miejscu wśród najistotniejszych i najgroźniejszych problemów zdrowotnych. To znak, że depresja jest groźną i często nieprzewidywalną chorobą.

Depresja odbiera to, kim człowiek kiedyś był i uniemożliwia dostrzeżenie tego, co dzieje się aktualnie. Depresja może też współistnieć z innymi zaburzeniami – osoby z tą chorobą mogą być uzależnione od alkoholu lub narkotyków, mogą też cierpieć na zaburzenia dwubiegunowe, czyli depresyjno-maniakalne. Mogą zdarzać się też stany psychotyczne.

Sama depresja wskazuje na niedostatek energii życiowej. Czy tę energię można odbudować?

Zdecydowanie tak!

  • Jak mogę Ci pomóc pokonać depresję?

Przede wszystkim, bazując na doświadczeniach pracy z osobami, które dotknęła depresja, pomogę Ci odbudować energię życiową. Właśnie to będzie naszym celem – będziemy do niego zmierzać małymi krokami, stopniowo, w Twoim własnym tempie.

Część osób, z którymi pracowałem miała w sobie bardzo duże pokłady złości, które przez lata były tłumione i kumulowane. Praca w tej przestrzeni dawała bardzo dobre rezultaty. Wiele z tych osób, korzystając z przepisu na naturalne leczenie depresji, za porozumieniem z lekarzem zmniejszało dawki leków. Wiele z nich funkcjonuje dzisiaj, traktując epizod depresji jako kryzys, który wpłynął na pozytywne zmiany w ich życiu.

Dołącz do nich!

  • Jakie narzędzia i metody uwalniania od depresji stosuję?

 Naturalne Metody Samoregulacji (NMS) – służą one do regulacji wszelkich układów w każdym z nas. Dzięki NMS zmieniamy biochemię w mózgu, dostarczając do ciała niezbędną energię. Do tego w razie potrzeby dołączamy psychoterapię indywidualną oraz wprowadzamy zmianę nawyków i wzorców. To wszystko powoduje lepsze samopoczucie i wzrost satysfakcji życiowej.

Niekiedy konieczne jest wsparcie farmakologiczne, które ułatwia efektywne podjęcie pracy ze sobą i nad sobą naturalnymi metodami leczenia depresji. Techniki, których nauczysz się na spotkaniach indywidualnych zostaną z Tobą na zawsze – możesz z nich dowolnie korzystać i utrwalać je w domu.

Przekonaj się, jak leczyć depresję naturalnymi metodami i przywróć do swojego życia energię!

 

 

 
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top