Jak pracować nad kryzysem?

Można wymienić różne pojęcia kryzysów: rozwojowe, egzystencjalne środowiskowe, religijne,  ralacji, związku i wiele innych.

Życie każdego człowieka naznaczone jest ciągłymi zmianami w następstwie krytycznych wydarzeń. Same zjawisko kryzysu świadczy o tym, że potrzebne są zmiany. To co działało przez jakiś czas przestało już działać. Być może inaczej zapatrujemy się już na życie, być może zmieniły się nasze strategie na zaspakajanie własnych potrzeb. Powodów kryzysów może być wiele. Jedno jest pewne, czas na zmiany. Jeśli jest możliwy dialog porozumieniowy aby jeszcze spróbować i dać szansę to robimy to. Czasami jest już za późno. Mówi się „mleko się już rozlało”

Pewne jest to, że wszelkie kryzysy są wpisane w nasze człowieczeństwo i w nasz rozwój. Większość kryzysów przechodzimy z podniesioną głową i z czymś A+ czyli wynosimy tzw wartość dodaną. Kryzysy mają zadanie wnieść zmiany i wnieść nas na wyższy poziom świadomości.
Nie jest ławo.

Mówi się „nie ważne ile razy upadasz ale ile razy się podnosisz”.

Mając świadomość tego mechanizmu psychologicznego jest tobie łatwiej zaakceptować fakt zaistnienia kryzysu i łatwiej jest tobie przez niego przejść.

Dobrze jest poszukać jakiegoś fachowego wsparcia na czas zaistnienia kryzysu.

Pracowaliśmy już z kilkoma tysiącami osób, prowadząc warsztaty, szkolenia dla firm czy też odbywając spotkania indywidualne. Zobacz opinie.

Proponujemy:

  • Sesja indywidualna/konsultacja
    (Ćwiczenia TRE®, BBTRS®, GBE – masaż dotyk motyla, Balans, Uwalnianie Emocjonalne, TFH, Świadomy Oddech, Hawkins, Butejko, TFH – Kinezjologia Stosowana, Techniki Medytacyjne i Uważności, Techniki Relaksacyjne)
  • Warsztat Wprowadzenie do metody TRE® – moduł podstawowy
  • Warsztat Wprowadzenie do metody TRE® – moduł rozszerzony
  • Czwartkowe zajęcia TRE®
  • Kurs Oddechu – Metoda Butejki i Trening Uważności
  • Weekendowy Trening Antystresowy NMS™
  • Kurs TFH Dotyk dla Zdrowia – Kinezjologia Stosowana

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top