Z większą swobodą i radością podchodzę do codziennych wyzwań

default image

Z większą swobodą i radością podchodzę do codziennych wyzwań

„Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego z 10 letnim stażem. Przez rok systematycznie chodziłam na zajęcia TRE organizowane przez Krzysztofa i Wiolę. Kilkakrotnie brałam udział w sobotnich warsztatach i polecam tą metodę wszystkim, ponieważ pozbyłam się stresu, w tym wieloletnich napięć skumulowanych w ciele, które utrudniały mi codzienne życie. Metoda TRE prowadzona przez instruktorów z UwolnijCiało.pl  pozwala na uwolnienie się od skutków stresu na bieżąco, jak i uzdrowienie dawnych traum. W moim przypadku TRE pomogło mi m.in. uwolnić się od lęków, które spowodował w dzieciństwie wypadek samochodowy.
Metodę tą polecam dorosłym, młodzieży i dzieciom, ponieważ w bezpieczny sposób, pod okiem trenerów pozwala na usunięcie z ciała, a także umysłu przyczyn i skutków wielu ciężkich przeczyć.
Stosowanie TRE ułatwia codzienne funkcjonowanie, wzmacnia nas i daje nam możliwość pozbycia się stresu, który jest elementem niszczącym nasze zdrowie i odporność. Udział w zajęciach i warsztatach TRE sprawił, że z większą swobodą i radością podchodzę do codziennych wyzwań”

Joanna z Poznania 

Joanna kwiecień 2014 06/03/2017