W dniach 5-7 maja 2017 w Ośrodku Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo
odbył się kolejny Warsztat Antystresowy „Weekendowe Uwalnianie”

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za świetną atmosferę i dawanie sobie wzajemnie dużej przestrzeni.

Super miejsce – ośrodek pięknie położony w samym sercu lasu  z super zapleczem i obsługą – Polecamy 🙂
Kolejne planowane Antystresowe weekendy w październiku i grudniu b.r.

weekendowy-trening-antystresowy-w-nowym-kawkowie-pracownia-krzysztof-wadelski-05-2017

weekendowy-trening-antystresowy-w-nowym-kawkowie-pracownia-krzysztof-wadelski-05-2017-3-1

 

weekendowy-trening-antystresowy-w-nowym-kawkowie-pracownia-krzysztof-wadelski-05-2017-1

 

weekendowy-trening-antystresowy-w-nowym-kawkowie-pracownia-krzysztof-wadelski-05-2017-2

Niektóre opinie uczestników warsztatów weekendowych antystresowych w Nowym Kawkowie:

„Bardzo mi się podobało i jestem bardzo zadowolona z udziału w tym warsztacie. Czułam się we właściwym czasie i miejscu. Podobało mi się, że w tak naturalny sposób przekazałeś wiedzę, którą posiadasz i że chciałeś się aż tak dzielić. Bardzo pozytywnie odebrałam Twoją uwagę i opiekę, którą obdarzałeś każdego uczestnika. Czułam się bardzo bezpiecznie. Dla mnie pozostanie w pamięci ten weekend. Po pierwsze zapoznałam się z TRE i poczułam że to metoda dla mnie. Poznałam też nieznane zakątki siebie co dało mi dużo radości i przyjemności. Ogromnie dużo zdziałała dobrana przez Ciebie muzyka:)). Moje nogi same mnie niosły, choć wcześniej dawały sygnały że coś nie tak i tańczyć to ja nie będę. A tu te dźwięki i … :-0
Ten czas to moc pozytywnych doświadczeń dzięki Twojemu prowadzeniu i fajnej atmosferze w grupie. BRAWO!!! Możesz mieć satysfakcję”
Joanna

„Bardzo dużo doświadczyłam podczas tego weekendowego warsztatu. Krzysztof stworzył bardzo bezpieczną atmosferę i pełną zaufania. Przyjechałam na ten warsztat z niepewnością, bo nie wiedziałam czy to dla mnie.
Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Warsztat był dla mnie okazją do lepszego poczucia siebie i wyłączenia umysłu. TRE jest dla mnie metodą, którą mogę stosować sama w domu w okresach stresu ale i też na co dzień. Czuję, że znalazłam coś dla siebie. Oprócz TRE na warsztacie było kilka innych metod uwalniania stresu, w tym techniki oddechowe i  dużo tańca. Zdecydowanie polecam warsztaty z Krzysztofem dla wszystkich, którzy chcą lepiej poczuć swoje ciało, uwolnić je od napięć i dać mu trochę miłości”
Iza

„W warsztatach Weekendowe Uwalnianie brałam udział już po raz drugi. Polecam każdemu kogo dotykają jakiekolwiek problemy psychosomatyczne. Poznane i zastosowane metody głównie TRE pomagają uwolnić napięcia będące w ciele. Metody są proste a przynoszą niespodziewane efekty”
Bogusia

„Rewelacyjne warsztaty!
Niecodzienne doświadczenie. Niesamowite, że ciało może reagować w taki sposób. Piękne uczucie ulgi”
Paweł

„Zarówno program jak i sposób prowadzenia warsztatu bardzo mi się podobały. Poznałem ciekawe i przydatne narzędzia do pracy własnej. Pasowała mi przyjazna, swobodna a i czasami żartobliwa atmosfera – bez zadęcia”
Krzysiek

„Przyjechałam tutaj żeby poznać metody radzenia sobie ze stresem. Dostałam to i jeszcze więcej. Otworzyła mi się przestrzeń, której sobie nie wyobrażałam jako dostępnej dla siebie”
Maria

 

Warsztat „Weekendowe Uwalnianie” to dość intensywny trening ( 14-15 godzin zajęć) przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™ – metod pracy z ciałem, wiedzę oraz integrację.

Na tym warsztacie uczestnicy doświadczą uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu oraz elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®, uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®, tańca, pracy z głosem, masaży, automasaży, ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena, różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho, elementów kinezjologii, wizualizacji i relaksacji.

Więcej o Naturalnych Metodach Samoregulacji™ :

NMS™ jest  kompilacją różnych  technik pracy z ciałem i umysłem, służących poprawie zdrowia i samopoczucia. W jej skład wchodzą elementy Świadomego Oddechu™ (różne techniki oddechowe), ćwiczenia TRE®,  techniki medytacji i uważności, techniki relaksacyjne i wizualizacji, elementy Kinezjologii Stosowanej. Naturalne Metody Samoregulacji™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Oddziaływując na ciało, oddziaływujemy na umysł i odwrotnie. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego(AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Motto Prowadzących: „Naucz się i stosuj!”

Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np. złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Mówią: „To działa!”  
i to nie są tylko ich słowa, możesz zapoznać się z opiniami http://uwolnijcialo.pl/wasze-opinie/

Cytują: „Trening czyni mistrza”
i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem

O CO CHODZI Z TYM UWALNIANIEM?

Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne…)

Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa. Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest odcięcie od bólu, lęku poprzez zamrożenie czucia, czucia czegokolwiek, wstrzymywania oddechu i hamowania wydechu.

Najlepiej obejrzyj ten krótki film http://uwolnijcialo.pl/artykuly/jak-radzic-sobie-ze-stresem/

Podczas uruchamiania tych mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad, zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności w tym seksualności…

„Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej” – A. Lowen

Drogą do zdrowia i i witalności jest na pewno droga samorozwoju – co zapewniają tego rodzaju warsztaty.
Zapraszamy. 

Zapoznaj się z niektórymi opiniami uczestników warsztatów tutaj 

 

 

Close Menu
×

Koszyk