Wakacje 2015
„Wakacyjne Uwalnianie w Silnej”

18 sierpnia- 23 sierpnia 2015
Otulina Pszczewskiego Parku Krajobrazowego – Ośrodek Rozwoju osobistego -Dom pod Lipą  w Silnej  Nowej 

Oj! było fajnie!
Zaczęliśmy we wtorek obiadem – pyszności 🙂

Była to propozycja wakacyjnej  formy spędzenia urlopu, łagodnie się uwalniając  od nadmiaru obowiązków, przewlekłego stresu, puszczając napięcia fizyczne i psychiczne. W celu puszczenia i uwolnienia były prowadzone „specjalne” zajęcia. 
W czasie wolnym  rozkoszowaliśmy się urokami lasu i wszystkim co on ze sobą niesie. Zatem podczas spacerów i wypraw rowerowych  towarzyszyły nam różnego rodzaju widoki, zapachy, odgłosy zwierząt i ptaków w otoczeniu urokliwych jezior . Piliśmy herbaty ze świeżo zerwanych ziół rosnących w ogrodzie, degustowaliśmy swojskiego razowego chleba  wypiekanego w piecu chlebowym opalanym drewnem, ale też wypiekaliśmy sami pizzę.
Było i  ognisko,  były tańce, dobra muzyka no i wspaniali uczestnicy.
Był czas na orzeźwiającą kąpiel w Chłopie(nazwa jeziora:) )
Towarzyszyła nam  przepyszna kuchnia wegetariańska Sylwii.Udało się zorganizować spływ kajakowy, który był bardzo ciekawy 🙂
Była też i gwiazdka poniżej 🙂

 *masaże (relaksacyjne, polinezyjskie, ma-uri, lomi-lomi)

 

wakacje-antystresowe-w-silnej-2015-pracownia-uwolnij-cialo-krzysztof-wadelski-2

 

wakacje-antystresowe-w-silnej-2015-pracownia-uwolnij-cialo-krzysztof-wadelski-4

Niektóre opinie uczestników:

 • „Warsztat Tre w Silnej odbył się w ciepłej i bezpiecznej atmosferze z Wiolą i Krzysiem w roli głównej. To cudowni ludzie, którzy uczą i pomagają bezpiecznie treować (rozluźniać swoje ciało). Oprócz doświadczenia w pracy z ciałem,  można było spędzić czas wakacyjnie: kąpiele w jeziorze, spacery po pięknej okolicy, spływ kajakiem, ogniska, tańce, wspólne przygotowywanie pizzy. Formy spędzania wolnego czasu zbliżyły uczestników do siebie a i być może zawiązały się nowe bliskie przyjaźnie. Dom pod Lipa w Silnej jest bardzo urokliwym miejscem, dzięki gospodarzom Sylwi i Marcinowi”
   Z serca polecamy! Agnieszka i Jarek

 • „Wakacyjne Uwalnianie w Silnej było ciekawym i pozytywnym przeżyciem. Pozwoliło doświadczyć bliskości natury i drugiego człowieka, tak jak rzadko się to zdarza w szarej codzienności. Polecam wszystkim, którzy potrzebują emocjonalnego restartu”
  Pozdrawiam!  Marta

 • Uczestniczyłem w warsztatach „Uwolnij ciało” w Silnej w dniach 18-23 .08.br. Warsztaty TRE były dla mnie miłym zaskoczeniem i bardzo pomocne. Miejsce, forma warsztatów i dodatkowe atrakcje (spływ kajakowy) były wkomponowane w pracę jaka wykonałem.Wróciłem do siebie zaskakująco wyluzowany.Warto do takich „Wysp szczęsliwych” wracać. A kuchnia Sylwi marzenie. Dzięki”
  Grzegorz

 • „Wakacyjne Uwolnienia w Silnej 2015, dało się poznać jako miejsce ze wspaniałą atmosferą na dialog między własną duszą i ciałem.
  Stało się również okazja do kontaktu z ludźmi których połączyła podobna wrażliwość, otwartość i atmosfera wspierającego ciepła.
  Był to czas ciekawych dyskusji, uwalniania, medytacji, odzyskiwania wewnętrznej energii i śmiechu do łez.
  Dodatkowo jest to piękne miejsce z dobrą kuchnią, bogatą w naprawdę ciekawe smaki.
  Do zobaczenia na Wakacyjnym Uwolnieniu w Silnej 2016″
  Pozdrawiam Maja
Close Menu
×

Koszyk