W dniach 15 – 22 lipca 2017 odbył się wakacyjny warsztat „Wakacje z Naturalnymi Metodami Samoregulacji™” w ośrodku Tu i Teraz na Mazurach. Pogoda dopisała, więc było sporo zajęć na powietrzu. Graliśmy w bule, badmintona, były wycieczki piesze, z kijkami i codzienne kąpiele w pobliskich jeziorach. Otaczająca przyroda tego pięknego miejsca jest nie bywała. Na naszych oczach w godzinach wieczornych pokazywały się świetliki świętojańskie , odbywające tańce miłosne, a rano podchodziły bardzo blisko sarny. Były to wakacje blisko natury ze świadomą pracą z ciałem zawierająca wiele elementów NMS™. Podczas pobytu towarzyszyła nam miła obsługa pięknie położonego ośrodka i smaczne wegetariańskie jedzenie.  Wszystkim uczestnikom jak i obsłudze ośrodka bardzo dziękuję. 

Galeria zdjęć z Wakacji z Naturalnymi Metodami Samoregulacji

Niektóre opinie uczestników wakacji antystresowych

„Do Tu i Teraz w Nowym Kawkowie wybrałam się na spotkanie z przyjaciółką. Ewa zapisała nas na warsztaty 

UWOLNIJ CIAŁO autorstwa Krzysztofa Wadelskiego. Podeszłam trochę sceptycznie do zaistniałej sytuacji, jednakże postanowiłam być otwarta na wszystko co się wydarzy. A wydarzało się wiele ! Energia Krzysztofa oraz techniki, które stosował ( TRE, medytacje, spontaniczny taniec, świadomy oddech…) z pełnym profesjonalizmem  (szacun za wiedzę i umiejętności )  dzień po dniu kruszyły skały, topiły lody, uwalniały zastygłą złość, rozluźniały zaciśnięte w pięści dłonie….I tym sposobem wybrałam się w wewnętrzną podróż do miejsc, o których wiedziałam  że są i choć tęskniłam za nimi, czułam że nie mam już do nich dostępu. Dotarłam do swojej kobiecości i zobaczyłam, że być kobietą to nie słabość,  którą trzeba otaczać murami, to wrażliwość, delikatność, ciepło, pewność, zaufanie, mądrość, kreatywność, zmysłowość…w tym są moja moc i piękno ! Zmiana nastawienia do siebie samej, zrozumienie i akceptacja wprowadza dobre zmiany do mojego życia. Wewnętrzny krytyk nie jest tak nachalny, znikają napięcia w relacjach, pojawił się dystans do siebie, a  poczucie humoru wzrasta, nowy dzień witam z radością i ciekawością….

 Spotkanie w Tu i Teraz z przyjaciółką, Krzysztofem i naturą zaowocowało spotkaniem Alicji z Alicją „
Alicja


„Po wakacyjnym uwalnianiu w Ośrodku Tu i Teraz czuję lekkość, energię do działania i radość. Fantastyczna podróż w głąb siebie poprzez ćwiczenia oddechowe, pracę z ciałem, TRE. Udało mi się odblokować z ciała traumę sprzed 10 lat i na nowo poczuć w sobie życie. Czuję się zrelaksowana, pełna energii i gotowa do działania. Intensywny czas, mnóstwo zajęć praktycznych jak również ciekawe wykłady nt. stresu, metody TRE i oddechu. Jedne z najlepszych wakacji w moim życiu. Połączenie intensywnej pracy nad sobą ze zdrowym jedzeniem, wyjątkowym ośrodkiem Tu i Teraz oraz dodatkowymi zajęciami aranżowanymi przez Prowadzącego pozwoliły mi na całkowity restart. 

Krzysztof Wadelski to właściwa osoba na właściwym miejscu, świetnie przekazuje swoją wiedzę, pomaga wejść w głąb siebie poprzez proponowane ćwiczenia oddechowe i pracę z ciałem. Tworzy bezpieczną przestrzeń, zauważa przełomowe momenty, pomaga pokonać lęk i zachęca do zmierzenia się z traumami przeszłości. Inspiruje do zmiany w codziennym życiu. W kilku słowach: uważność, otwartość, zaangażowanie i mega-energia :)”
Iwona


„Nowe Kawkowo ośrodek „Tu i teraz”….spokój, zieleń, zwierzęta i cisza. Wspaniali ludzie, smaczne jedzonko, miła atmosfera. Warsztaty „Uwolnij ciało” Krzysztofa Wadelskiego – lipiec 2017 r. To była dla mnie niezwykle ciekawa podróż wgłąb siebie. Na obozie uczyłam się pracować z emocjami i ciałem. Sporo śmiechu, zajęć warsztatowych, wycieczek , zabawy. Tydzień spędzony w Kawkowie był dla mnie wspaniałą przygodą. Dziękuję :)”

Mirka


„Krzysztofie dziękuję tobie pięknie za warsztaty, to było olbrzymie przeżycie dla mnie, za które jestem tobie niezmiernie wdzięczna…wiele doświadczyłam wiele się we mnie otworzyło…naprawdę jesteś specjalistą w tym co robisz w TRE obserwowałam cię przy pracy i widziałam pięknego człowieka który wie gdzie nacisnąć i co zrobić żeby pomóc…będąc po drugiej stronie (w ćwiczeniu) doświadczyłam również na własnej skórze, ciele, duchu, materii tego jak pomagasz i że jest to skuteczne.
Doświadczyłam uwolnienia ciała z traum, poczułam niesamowitą ulgę. do czytelnika:) Jeśli się wahasz jeśli nie wiesz czy to dla ciebie idź spróbuj pozwól by twoje życie stało się piękniejsze i wolne..”
Ewa

Close Menu
×

Koszyk