Ból w lędźwiach też ustał

default image

Ból w lędźwiach też ustał

„Bardzo podobał mi się klimat warsztatów ( życzliwości i bezpieczeństwa, akceptacji tego co kto robi i przeżywa oraz, dzięki zawartemu jasno określonemu kontraktowi) no i postawy Was- prowadzących ( spokojnej i pełnej zrozumienia i otwartości).
Warsztat choć 3 godzinny, minął mi tak szybko, że sądziłam , że to dopiero część za nami i będzie przerwa a tu już koniec!
Ćwiczenia były bardzo przystępne i przyjemne, nie wymagające jakieś konkretnej sprawności fizycznej, a dodatkowo podobało mi się to że uwzględnialiście w ćwiczeniach wszelkie indywidualne „kontuzje’ ,czy przejścia zdrowotne, i te osoby również w pełni uczestniczyły w ćwiczeniu, gdyż dla nich były pokazane ćwiczenia zmodyfikowane.
Delikatny kontakt z prowadzącymi dawał mi także poczucie bezpieczeństwa.
Ćwiczenia oddechowe były dla mnie niezwykłym i głębokim przeżyciem ( doznawałam przepływu energii, bardzo intensywnie-jak nigdy wcześniej
Wibracje jakie odczuwałam były dla mnie bardzo przyjemne.
PO zakończeniu ćwiczeń czułam się bardzo zrelaksowana i wyraźnie miałam radosny nastrój.
W nocy miałam wiele snów, a ostatnio dawno snów nie miałam- mało tego, przyśniła mi się rzecz- wydarzenie sprzed 15-20 lat, które było dla mnie wtedy bardzo trudne a dziś patrzyłam na nie jakby z góry-bez emocji. Pozostała tylko świadomość jak silne było to tedy przeżycie.

Ogólnie czuję się bardziej luźna w ciele, spokojniejsza. Ból w lędźwiach też ustał- czym pozytywnie jestem zaskoczona.
Oczywiście bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny, a zwłaszcza nauczycielom czy dyrektorom, gdyż stale jesteśmy narażeni na stres, który „odkłada się” w naszym ciele, dając odczuwalny dyskomfort, bądź nawet ból.
Jestem zachwycona efektami. POLECAM z radością:)))”

Pozdrawiam serdecznie.  Gosia-mama-babcia-nauczycielka-dyrektorka 

Gosia styczeń 2017 30/01/2017