Referencje

  Certyfikat Jakości „Specjalista Przyjazny Pacjentom” 
                                           2017      


         Akademia Walki z Rakiem Fundacji ” Światło”

Akademia Walki z Rakiem Fundacji „Światło” w Toruniu rekomenduje warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Wadelskiego i Wiolettę Łęczycką
z Pracowni UwolnijCiało.pl.
Przeprowadzone, weekendowe warsztaty dla pacjentów onkologicznych są skuteczną metodą radzenia sobie ze stresem w chorobie nowotworowej.
Niezmiennie ważne jest to, że Prowadzący dają narzędzia do samodzielnej pracy w domu, po której pacjenci mogą w każdej chwili sięgnąć. Oprócz kompetencji, atutem Krzysztofa i Wioli jest ich uważność, empatia, ciepło,dbanie o poziom bezpieczeństwa w pracy z pacjentami.
Dzięki temu prowadzony warsztat staje się ważnym Spotkaniem nie tylko z samym sobą ale również z współodczuwającymi Przyjaciółmi.

Koordynator Ogólnopolskiej Sieci
Akademii Walki z Rakiem
Dr Małgorzata Rębiałkowska -Stankiewicz
Toruń 2017.11.28

 


                                                     Fundacja Patria

Fundacja Patria współpracuje z Pracownią Uwolnij Ciało od 2015 roku.
Pani Wioletta Łęczycka i Krzysztof Wadelski przeprowadzali zajęcia dla dorosłych i dzieci z rodzin zastępczych z całej Polski podopiecznych Fundacji, w obszarach edukacji, rozwoju, samoświadomości, w budowaniu więzi między uczestnikami, wzmacniania użytecznych społecznie.
Uważamy, że pracownia Uwolnij Ciało to godny zaufania Partner, z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazywać różnorodnym grupom.

Prezes Fundacji Patria
Liliana Sobieska
Skrzetuszewo 6.11.2016

 


    Imperial Tobacco Polska S.A.imperial-tobacco-polska

„Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Uwolnij Ciało pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować tę firmę wszystkim poszukujących warsztatów z zarządzania stresem”

Dyrektor HR Polska
Anna Chudzichowska
Jankowice 19.10.2016


                                                     ALBIS Polska
Albis Polska

„Program szkolenia zrealizowany w sposób ciekawy i profesjonalny, co potwierdziły też wyniki ankiet poszkoleniowych.
Dziękujemy Panu Krzysztofowi Wadelskiemu i Pani Wiolecie Łęczyckiej za dobrą atmosferę podczas szkolenia, profesjonalne wskazówki i przekazanie dużo cennych rad.”

Dr inż. Jerzy Marek Urbańczyk
Dyrektor Zarządzający
17.06.2016


        Polskie Towarzystwo Stwardnienia RozsianegoOddział Wojewódzki w Szczecinie

PTSR-Referencje

 

„Referencje dla Krzysztofa Wadelskiego za dwuletnią współpracę z PTSR OW Szczecin, w  prowadzeniu różnych zajęć dla naszych podopiecznych i ich opiekunów  z wykorzystaniem różnych technik pracy z ciałem m.in. metody TRE.”

 
Wiceprezes PTSR OW Szczecin
Marzena Gądek

8 czerwca 2016 Szczecin


                                                            ING Bank Śląski S.A.

„W imieniu własnym i moich współpracowników bardzo dziękuję za przygotowanie warsztatu TREmix „Uwolnij ciało i umysł”.

Nasza codzienna praca związana jest z dużym wysiłkiem umysłowym, i wiąże się z niemałym stresem. Państwa warsztat pozwolił nam za zapoznanie się z metodami radzenia sobie z napięciem, z jakim nasze ciało i umysł zmagają się każdego dnia. Metody są proste ale bardzo skuteczne. Pozwalają na szybkie zapomnienie o całodniowym stresie i zmuszają do skupienia się na sobie, do zajrzenia wgłąb siebie. Myślę, że sposób w jaki pokazaliście Państwo, jak przygotowywać się do ćwiczeń i jak wykonywać poszczególne elementy sesji treningowej, pozwolą z łatwością każdemu z uczestników na odtworzenie ich w domu. Wiedza, którą przekazaliście nam Państwo podczas treningu dała nam do myślenia na temat tego, jak ważna jest umiejętność odpowiedniej pracy z własnym ciałem i umysłem, aby utrzymywać je w dobrej kondycji i aby „służyły” nam jak najdłużej 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za świetną atmosferę na treningu, za profesjonalne wskazówki i taktowność oraz delikatność w reagowaniu na nasze odczucia podczas ćwiczeń.

Polecamy warsztat tym wszystkim, którzy na co dzień mają do czynienia ze stresem i napięciem, i chcieliby poznać metody radzenia sobie z nimi.”

Joanna Wilkanowicz
Dyrektor Centrum Kredytów Detalicznych
ING Bank Śląski S.A.
15 grudnia  2013


                                                      Biuro Marlex

Rekomendacja_Biuromarlex-page-001 (1)

„Firma UwolnijCiało.pl przeprowadziła dla pracowników naszego biura, współpracowników i naszych klientów  trening antystresowy pod nazwą RESTART. Był to bardzo owocnie spędzony czas i każdy z uczestników wyniósł coś dla siebie. 

Całe spotkanie na którym był wykład o neurofizjologii stresu, jak i ćwiczenia rozładowujące stres z ciała, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe były prowadzone bardzo profesjonalnie z dużym wsparciem dla uczestników treningu. Niniejszym w imieniu własnym, pracowników, współpracowników i klientów biura bardzo dziękujemy Krzysztofowi Wadelskiemu i Wiolecie Łęczyckiej i gorąco polecamy innym firmom praktyczny trening RESTART.”

Właściciel Biura Marlex
Marta Pietrzak
Śrem  8 lutego 2016


Life Architect Michał Pasterski

 „Jako właściciel firmy Life Architekt rekomenduję
Krzysztofa Wadelskiego jako eksperta w zakresie pracy z ciałem” 

Michał Pasterski – właściciel
27.06.2017

 

 

 


                                            Fundacja Niesiemy Nadzieję

Referencj_Fundacja_Niesiemy nadzieje

„Dziękuję organizatorom warsztatów TRE  firmie UwolnijCiało.pl (Wioletcie Łęczyckiej i Krzysztofowi Wadelskiemu) za zaproszenie na zajęcia podopiecznych naszej fundacji. Nasza Fundacja opiekuje się grupą rodzin, w których dzieci cierpią na choroby zagrażające ich życiu i korzyści, które czerpią nasi podopieczni z warsztatów są nie do przecenienia. Opieka nad osobą niepełnosprawną jest doświadczeniem niezwykle trudnym. Dzięki zajęciom TRE opiekunom niepełnosprawnych dzieci jest znacznie łatwiej redukować stres. Osoby na co dzień przemęczone i zestresowane wychodzą z zajęć rozluźnione, wypoczęte i wreszcie potrafią dobrze spać w nocy. Stres jest nieodłącznym czynnikiem życia każdego z nas. Polecam każdej zainteresowanej osobie by spróbowała uczestnictwa w warsztatach, z pewnością każdy znajdzie podczas nich coś dla siebie.”

Agata Czajka-Komorowska
Koordynator Fundacji Niesiemy Nadzieję
21 października 2014    


                                     Fundacja Pomocna Mama

Referencje_F.P.M

 „Edukacja oraz pozyskiwanie wiedzy na temat odpowiednich metod radzenia sobie ze stresem są ważne i cenne. Firma UwolnijCiało.pl prowadzi od roku 2014 szkolenia warsztatowe  „Radzenie sobie ze stresem” dla podopiecznych Fundacji Pomocna Mama.
Nasza Fundacja obejmuje kompleksową opieką samotne matki, samotnych ojców oraz rodziny pełne w trudnej sytuacji życiowej oraz rodziny, w których wychowywane są dzieci z przewlekłymi (nierzadko bardzo ciężkimi) schorzeniami. Podopieczni Fundacji  Pomocna Mama  są często narażeni na stres, z uwagi na problemy z jakimi się borykają na co dzień, dlatego tego typu szkolenia są im bardzo pomocne.
Negatywne skutki stresu mają swoje odzwierciedlenie w zdrowiu fizycznym i psychicznym. Taki stan często skutkuje postępującą bezsennością, nerwicą, stanami depresyjnymi…
Z całego serca polecam warsztaty prowadzone przez Firmę UwolnijCiało.pl!”

Lidia Bukowska
Prezes Zarządu Fundacji Pomocna Mama
3 kwietnia 2016

Comments are closed.

  • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl