TRE – ciąża i poród

Czyżby TRE było remedium na:

Sytuację stresową jaką jest niewątpliwie sama myśl o porodzie i sam poród?
Zajście w ciążę?
Uciążliwości występujące podczas ciąży?
Zmniejszenie bólu porodowego?
Łatwiejszy poród?
Szybszą rekonwalescencję po porodzie?
Intensywniejsze doznania seksualne?
Zmniejszenie ryzyka wystąpienia nietrzymania moczu po prodzie?
Obejrzyj poniższy dokument filmowy przedstawiający kobietę, która poznała mechanizm neurogenicznych wibracji przed zajściem w ciążę i stosowała go do relaksacji i uwalniania napięcia oraz bólu.(bardzo dziękujemy bohaterce oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego filmu i tłumaczenia)
Pamiętaj ! warunkiem stosowania TRE w czasie ciąży jest poznanie i stosowanie TRE przed zajściem w ciążę.

 

Temat satysfakcji seksualnej, płodności, ciąży i porodu, często przewija się podczas naszej wieloletniej pracy Naturalnymi  Metodami Samoregulacji NMS. Jesteśmy  świadkami pięknych procesów i uzdrowień wielu osób. Mówimy często o świadomości ciała, o jego mądrości, o tym że warto go słuchać. Sam twórca metody TRE
dr David Berceli w książce „Zaufaj Ciału” opisuje jak ważne jest mieć dobry kontakt z własnym ciałem, jak wiele może nam to dać. Pozwolenie sobie na naturalny mechanizm drżenia, powoduje uwolnienie napięcia i rozluźnienie
np. po porodzie. Wiele kobiet podczas porodu i zaraz po nim drży, trzęsie się. Niestety nikt o tym nie mówi, że jest to dobre, wskazane i pożyteczne. Słuchamy różnych opowieści, że np. „bałam się wtedy, nie wiedziałam co się ze mną dzieje kiedy się tak trzęsłam”.  Podawane środki znieczulające, blokują tą reakcję, blokując tym samym układ nerwowy, który w naturalny sposób chciałby się wyregulować. 

Jesteśmy wyposażeni w mechanizm drżenia podobnie jak inne ssaki i jest to naturalna reakcja organizmu na zbyt duże przeciążenie, wysiłek i ból.
Dzisiaj jest taki czas, gdzie coraz częściej mówimy o świadomym życiu, uważności, świadomym macierzyństwie, zdrowej żywności i powrocie do natury. 
Gdzieś wewnętrznie czujemy to, co nam służy.

Prawdą jest, że można złagodzić ból nie pobierając żadnych substancji chemicznych.

Prawdą jest też to, że wzrasta potencja z jednoczesnym wzrostem satysfakcji seksualnej. 

Z uwagi na intymny charakter tematu publikujemy niektóre opinie i opisy.
 https://uwolnijcialo.pl/wasze-opinie/

Aby doświadczyć TRE i nauczyć się, możesz umówić się na sesje indywidualną, możesz też skorzystać z formy nauki w sesji grupowej np. warsztat. 
Zapraszamy 
Krzysztof&Wiola