Weekendowy Trening Antystresowy NMS

2-4 marca 2018
Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
Szczegóły rejestracji poniżej.

Na ten trening  zapraszamy  osoby, które potrzebują tzw. Restartu, ale też takie, które  są zainteresowane samorozwojem i nauką skutecznych – naturalnych technik redukowania stresu, napięcia w ciele ale też poznaniem technik uwalniania trudnych uczuć i emocji.

„Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej” – A. Lowen

Jest to dość intensywny trening (14 godzin zajęć), przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, wiedzę i nowe umiejętności  oraz integrację. 

Trening prowadzony jest  przez doświadczonego  praktyka Krzysztofa Wadelskiego, który w jasny i przejrzysty sposób przeprowadzi każdego uczestnika warsztatu przez ścieżkę NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™

Na tym warsztacie uczestnicy doświadczą uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu oraz elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®, uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®, tańca, pracy z głosem, masaży, automasaży, ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena, różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho, elementów kinezjologii, wizualizacji i relaksacji. 

NMS™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego(AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN). 

Motto Krzysztofa: „Naucz się i stosuj NMS™” 

Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań życiowych, uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np. złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Krzysztof cytuje: „Trening czyni mistrza” i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem
„To naprawdę  działa!”
– zapoznaj z opiniami
 http://uwolnijcialo.pl/wasze-opinie/

Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne…) 
Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa. 
Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest odcięcie  poprzez zamrożenie, wstrzymywania oddechu i hamowania wydechu.

Najlepiej obejrzyj ten krótki film: http://uwolnijcialo.pl/artykuly/jak-radzic-sobie-ze-stresem/
Podczas uruchamiania tych mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad, zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności w tym seksualności…

Zanim zdecydujesz się na  ten świetny trening zapoznaj się z przeciwwskazaniami 
http://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/ 

DATA: 2-4.03.2018 (do piątku do niedzieli)
ROZPOCZĘCIE: 2.03.2018 o godz. 18 kolacją (piątek)
ZAKOŃCZENIE: 4.03.2018 o godz. 14 obiadem (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Naukowo Dydaktyczny w Puszczy Zielonce
Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina

CENA WARSZTATU:
690 zł 
*590 zł dla osób powtarzających trening i nasze wyjazdowe warsztaty oraz dla par.
Cena za 1 osobę
CENA OBEJMUJE:
2 noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacje) podczas pobytu, ciasto domowego wypieku, napoje, kawa, herbata, napoje, uczestnictwo w warsztacie, materiały dydaktyczne, ognisko.

ZAPISY i WARUNKI REZERWACJI

1. Konieczna rejestracja mailowa na adres info@uwolnijcialo.pl z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu
2. Zapoznanie się z przeciwwskazaniami
3. Wpłacenie opłaty rezerwacyjnej  w kwocie 200 zł na konto  UwolnijCiało.pl  
35 1020 5558 0000 8602 3005 9036 
Tytuł wpłaty: Weekendowy Trening Antystresowy 2-4.03.18 imię i nazwisko uczestnika
Osoby towarzyszące ponoszą 100% kosztów uczestnictwa
*Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji na 14 dni przed terminem warsztatu  podlega zwrotowi w 50%
*Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji na 7 dni przed terminem warsztatu nie podlega zwrotowi
4. Po otrzymaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej  przesyłamy potwierdzenie rezerwacji miejsca w treningu.
5. Trening jest dla osób dorosłych 
* możliwość wzięcia udziału osoby niepełnoletniej od 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna.

 

Comments are closed

  • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl