Referencje

                  Life Architect Michał Pasterski

 „Jako właściciel firmy Life Architekt rekomenduję
Krzysztofa Wadelskiego jako eksperta w zakresie pracy z ciałem” 

Michał Pasterski – właściciel
27.06.2017

 

 

 


    Imperial Tobacco Polska S.A.imperial-tobacco-polska

„Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Uwolnij Ciało pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować tę firmę wszystkim poszukujących warsztatów z zarządzania stresem”

Dyrektor HR Polska
Anna Chudzichowska
Jankowice 19.10.2016


 ALBIS Polska
Albis Polska

„Program szkolenia zrealizowany w sposób ciekawy i profesjonalny, co potwierdziły też wyniki ankiet poszkoleniowych.
Dziękujemy Panu Krzysztofowi Wadelskiemu i Pani Wiolecie Łęczyckiej za dobrą atmosferę podczas szkolenia, profesjonalne wskazówki i przekazanie dużo cennych rad.”

Dr inż. Jerzy Marek Urbańczyk
Dyrektor Zarządzający
17.06.2016


  


ING Bank Śląski S.A.

„W imieniu własnym i moich współpracowników bardzo dziękuję za przygotowanie warsztatu TREmix „Uwolnij ciało i umysł”.

Nasza codzienna praca związana jest z dużym wysiłkiem umysłowym, i wiąże się z niemałym stresem. Państwa warsztat pozwolił nam za zapoznanie się z metodami radzenia sobie z napięciem, z jakim nasze ciało i umysł zmagają się każdego dnia. Metody są proste ale bardzo skuteczne. Pozwalają na szybkie zapomnienie o całodniowym stresie i zmuszają do skupienia się na sobie, do zajrzenia wgłąb siebie. Myślę, że sposób w jaki pokazaliście Państwo, jak przygotowywać się do ćwiczeń i jak wykonywać poszczególne elementy sesji treningowej, pozwolą z łatwością każdemu z uczestników na odtworzenie ich w domu. Wiedza, którą przekazaliście nam Państwo podczas treningu dała nam do myślenia na temat tego, jak ważna jest umiejętność odpowiedniej pracy z własnym ciałem i umysłem, aby utrzymywać je w dobrej kondycji i aby „służyły” nam jak najdłużej 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za świetną atmosferę na treningu, za profesjonalne wskazówki i taktowność oraz delikatność w reagowaniu na nasze odczucia podczas ćwiczeń.

Polecamy warsztat tym wszystkim, którzy na co dzień mają do czynienia ze stresem i napięciem, i chcieliby poznać metody radzenia sobie z nimi.”

Joanna Wilkanowicz
Dyrektor Centrum Kredytów Detalicznych
ING Bank Śląski S.A.
15 grudnia  2013


Polskie Towarzystwo Stwardnienia RozsianegoOddział Wojewódzki w Szczecinie

PTSR-Referencje

 

„Referencje dla Krzysztofa Wadelskiego za dwuletnią współpracę z PTSR OW Szczecin, w  prowadzeniu różnych zajęć dla naszych podopiecznych i ich opiekunów  z wykorzystaniem różnych technik pracy z ciałem m.in. metody TRE.”

 
Wiceprezes PTSR OW Szczecin
Marzena Gądek

8 czerwca 2016 Szczecin


Biuro Marlex

Rekomendacja_Biuromarlex-page-001 (1)

„Firma UwolnijCiało.pl przeprowadziła dla pracowników naszego biura, współpracowników i naszych klientów  trening antystresowy pod nazwą RESTART. Był to bardzo owocnie spędzony czas i każdy z uczestników wyniósł coś dla siebie. 

Całe spotkanie na którym był wykład o neurofizjologii stresu, jak i ćwiczenia rozładowujące stres z ciała, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe były prowadzone bardzo profesjonalnie z dużym wsparciem dla uczestników treningu. Niniejszym w imieniu własnym, pracowników, współpracowników i klientów biura bardzo dziękujemy Krzysztofowi Wadelskiemu i Wiolecie Łęczyckiej i gorąco polecamy innym firmom praktyczny trening RESTART.”

Właściciel Biura Marlex
Marta Pietrzak
Śrem  8 lutego 2016


Fundacja Niesiemy Nadzieję

Referencj_Fundacja_Niesiemy nadzieje

„Dziękuję organizatorom warsztatów TRE  firmie UwolnijCiało.pl (Wioletcie Łęczyckiej i Krzysztofowi Wadelskiemu) za zaproszenie na zajęcia podopiecznych naszej fundacji. Nasza Fundacja opiekuje się grupą rodzin, w których dzieci cierpią na choroby zagrażające ich życiu i korzyści, które czerpią nasi podopieczni z warsztatów są nie do przecenienia. Opieka nad osobą niepełnosprawną jest doświadczeniem niezwykle trudnym. Dzięki zajęciom TRE opiekunom niepełnosprawnych dzieci jest znacznie łatwiej redukować stres. Osoby na co dzień przemęczone i zestresowane wychodzą z zajęć rozluźnione, wypoczęte i wreszcie potrafią dobrze spać w nocy. Stres jest nieodłącznym czynnikiem życia każdego z nas. Polecam każdej zainteresowanej osobie by spróbowała uczestnictwa w warsztatach, z pewnością każdy znajdzie podczas nich coś dla siebie.”

Agata Czajka-Komorowska
Koordynator Fundacji Niesiemy Nadzieję
21 października 2014    


 

Comments are closed

  • Krzysztof Wadelski - ZnanyLekarz.pl